Ми Вам зателефонуємо!
Лишіть свій номер телефону і наш співробітник зв'яжеться з Вами протягом дня.
Варіанти використання мерчу:
1) За призначенням. Шкарпетки від Zgraya на 70% виготовлені із бавовни, тому добре дихають та гарно носяться. Ви можете самостійно обрати собі принт, який ми нанесемо на резинку.
2) Продаж у магазинах з мерчем. Унікальність шкарпеток у тому, що вони достатньо компактні та дешеві. Обираючи собі маленький сувенір із якогось заходу, фестивалю чи концерту, більше людей зупинять свій вибір саме на практичних шкарпетках.
3) Сувеніри для give away. На резинці шкарпеток від Zgraya розташоване спеціальне віконичко для друку із поліестеру, саме на ньому ви можете розташувати свій принт. Ви можете нанести туди логотип свого бренду, гурту, тощо. Таким чином люди, що ходять у цих шкарпетках, будуть рекламувати Вас.
4) Тематичні подарунки. Якщо у Вас виникла ідея подарувати тематичний подарунок і ви хочете його чимось урізноманітнити, додайте до нього тематичні шкарпетки. Для прикладу, можна подарувати книгу про відомого художника та підкріпити подарунок кількома парами шкарпеток із його картинами.

Яскраві, стійкі до прання та розтягнення принти
Друк на шкарпетках
Технологія друку на шкарпетках від Zgraya дозволяє виконувати замовлення від однієї штуки та втілювати в життя Ваші ідеї. Але якщо Ви бажаєете замовити великий тираж, є сенс подумати в'язання принта, адже таке виробництво обійдеться дешевше на великих тиражах.

1) Для малих тиражів

Якщо Ви бажаєте замовити до 300 пар шкарпеток, ми залюбки їх для Вас надрукуємо. На таких шкарпетках можна надрукувати будь що, навіть фотографію. Шкарпетки від Zgraya бувають різних кольорів, але на резинці завжди є біле віконце із поліестру, в якому і здійснюється друк. Таке зображення можна як завгодно розтягувати та прати і воно не втратисть своєї якості. Справа в тому, що ми наносимо фарбу під високою температурою та тиском, за рахунок цього пігмент глибоко проникає вглиб поліестрового волокна та набуває стійкості.
Вартість друку малих тиражів:
Як ми друкуємо і скільки це коштує

Друк принтів на шкарпетках:
1 пара - 99 грн
3 пари - 250 грн
12 пар - 900 грн
50 пар - 3000 грн
100 пар - 6000 грн

2) Для великих тиражів
Якщо ви граєте по крупному та бажаєте замовити від 300 пар, то використовувати попередню технологію стає не рентабельно. Але ми можемо перевести Ваш принт у паттерн для в'язання та виготовити для Вас партію із в'язаним принтом. Варто відмітити, що подібні замовлення приймаються від 300 пар на один принт. Ми можемо комбінувати колір шкарпетки та розмір в тиражі у межах 100 пар. Для виконання великих тиражів потрібно трохи білье часу, тож просимо звертатись до нас завчасно.
Вартість друку великих тиражів:
В'язати шкарпетку одразу з принтом:
300 шт - 10500 грн
500 шт - 15000 грн
1000 шт - 25000 грн
2000 шт - 46000 грн


Made on
Tilda