Ми Вам зателефонуємо!
Лишіть свій номер телефону і наш співробітник зв'яжеться з Вами протягом дня.
Варіанти використання мерчу:
1) За призначенням. Чашка чи тарілка це універсальний подарунок, бо вона стане у нагоді усім без виключення. З неї можна пити як холодні так і гарячі напої, мити так само як інший посуд та не хвилюватись, що із принтом щось станеться.
2) Дарувати брендовані чашки партнерам чи колегам. Кружки підкуповують своєю практичністю, адже усі п'ють напої, тому є висока ймовірність, що якщо ви подаруєте комусь свою брендовану чашку, хтось нею таки буде користуватись на постійній основі і таким чиному підвищуватиме впізнаваність вашого бренду.
3) На згадку про подію. Будь то концерт, прес конференція, презентація чи форум. Кружки часто дарують спікерам на подіях або продають учасникам на згадку про пам'ятний день.
4) Персоналізований подарунок. На кружку можна нанести абсолютно будь що, навіть фотографію. Таким чином чашка може стати індивідуальним подарунком для конкретної людини. Дизайнери Zgraya можуть допомогти Вам із створенням макету використовуючи фотографію людини.

або принти на інші керамічні вироби: тарілки, новорічні іграшки, термочашки.
ДРУК НА КРУЖКАХ
Кераміка, на якій ми друкуємо у Zgraya, вкрита спеціальним нетоксичним покриттям, яке вбирає у себе фарбу під високою температурою та тиском. Після вистигання принт стає стійким та нешкідливим для людини. В наявності є білі та кольорові кружки.
Вартість друку на кружках:

Як ми друкуємо і скільки це коштує

Вартість чашок 0.44 л:
Білі:
1 шт - 150 грн
12 шт - 1080 грн
Кольорові:
1 шт - 180 грн
12 шт - 1320 грн
Вартість чашок 0.33 л:
Білі:
1 шт - 100 грн
12 шт - 720 грн
Кольорові:
1 шт - 150 грн
12 шт - 1080 грн
Крім кружок ми друкуємо також на інших керамічних виробах.
Технологія друку дуже схожа до чашок. Тому, ми можемо друкувати тільки на власних виробах. Ви можете звернутись за консультацією до нас в телеграм або інстаграм.
Вартість друку на інших виробах:
Тарліка (діаметр 20 см):
1 шт - 200 грн
12 шт - 1800 грн

Тарілка (діаметр 30 см)
1 шт - 300 грн
12 шт - 2400 грн


Новорічна іграшка (кулька/сніжинка):
1 шт - 150 грн
12 шт - 1500 грн

Термокружка
Від 150 грн

Made on
Tilda