Ми Вам зателефонуємо!
Лишіть свій номер телефону і наш співробітник зв'яжеться з Вами протягом дня.
Чим ширшу та різноманітнішу аудиторію Вихочете охопити, тим більше Вам потрібно варіантів мерчу. Адже не кожен захоче наклеїти собі стікер на ноутбук. Так само не кожен ность рюкзак, щоб надіти на нього значок. Чим ширшою буде ваша лінійка мерчу, тим більшу аудиторію Ви потенційно зможете охопити:

1) Стікерпак:
Це листок із наклейками, які часто клеять на ноутбук чи телефон. Щоб у людей виникло бажання наклеїти собі на девайс саме ваш стікер, він повинен мати сенс та красивий дизайн. Ціна стікерпаку залежить від тиражу, покриття та нарізання. Щоб замовити прорахунок зв'яжіться із нами в інстаграмі чи телеграмі. Посилання у шапці сайту.
виготовлення стікерпаків, обкладинок на паспорт, значків, браслетів, магнітів
ДРУК НА СУВЕНІРАХ
2) Обкладинка на паспорт або гаманець
Можна сказати, що паспорт книжечка це пережиток минулого, бо вже зараз усі мають id картки. Але стандарт ICAO, який прийнятий для закордонних паспортів, передбачає лише книжечку. В Україні почали діяти лоу-кости і подорожувати стало простіше. А отже обкладинки для закордонних паспоортів також будуть потрібні.

Обкладинка на паспорт із еко-шкіри з принтом коштуватиме - 200 грн.

Також ви можете залишатись у тренді екологічності разом із гаманцями із еко-шкіри, якщо обкладинка на паспорт для Вас не актуальна. Такий подарунок буде одночасно унікальним та практичним.

Гаманець із еко-шкіри з принтом буде коштувати - 250 грн

3) Браслети, значки, магніти
Недорогі одиниці мерчу можуть мати найбільшу додану вартість. Якщо ви музикант і збираєтесь у концертний тур, краще запасіться подібними речами. Багато хто хоче мати маленький сувенір на згадку про подію, а силіконовий браслет чи вініловий магніт це маленькі та недорогі речі, які може собі дозволити кожен. Ціна на такі товари залежить від тиражу, технолонії та складності принта. Для прорахунку, напишіть нам у телеграм або інстаграм. Посилання можна знайти у щапці сайту.

Made on
Tilda